چشم انداز: 

ما با ارزش آفرینی به ذینفعان اصلی خود ( سهامداران، کارکنان و مشتریان ) متعهد هستیم، تا  به واسطه سودمندی پایدار، فضای کاری دلنشین، محصولات و خدمات مطمئن، سیمان پیوند را به دیگران ( رقبا ) ترجیح دهند .

در این راستا، برای کسب عنواین زیر کوشا هستیم:

1. عنوان برترین صادر کننده سیمان در شمال شرق کشور 

2. حفظ عنوان تولید کننده نمونه استان و بدست آوردن عنوان تولید کننده نمونه کشور

ماموريت:

- تولید انواع سیمان خاکستری با کیفیت مطلوب و عرضه در بازارهای داخلی و خارجی .

- فلسفه وجودی شرکت، عمران، آبادانی و تسهیل زیر ساختهای بخشی از کشور می باشد .

- ویژگیهای متمایز شرکت، دانایی و هوشمندی است . ما با تکاپوی تحولات دانشی، تکنولوژیکی و بهبود روزافزون، از جمله شرکتهای پیشرو در صنعت سیمان کشور هستیم .

- مشتریان، سهامداران، کارکنان و تامین کنندگان، ذینفعان اصلی ما هستند . ما برای تامین واقعی انتظارات آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، بطوری که :

  • با تثبیت کیفیت و ارائه خدمات روزافزون، برای افزایش رضایتمندی مشتریان می کوشیم
  • برای افزایش بازده و ارائه اطلاعات شفاف و صحیح به سهامداران، متعهد می باشیم .
  • با ارج نهادن به سرمایه های انسانی در دسترس، شرایطی جذاب برای ارتقاء وفاداری آنان مهیا می کنیم 

ما برای برقراری ارتباط حسنه با تامین کنندگان و انجام به موقع تعهدات خود، موظف هستیم.

ارزشهای سازمان:

  • پایبندی به ارزشهای اخلاقی و اسلامی
  • قانون مداری و عدالت محوری
  • تکریم ارباب رجوع
  • صداقت و امانت داری
  • شایسته سالاری
  • اعتماد متقابل
  • خلاقیت و نوآوری

 

 منشور اخلاقی و فرهنگ سازمانی:

این منشور اخلاقی، بیان میثاق ارزشی مورد پذیرش کارکنان شرکت سیمان پیوند گلستان است که همگی خود را متعهد به رعایت آن می دانند.

1- ما کرامت انسانی را بر اساس (وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ) عطای خدای سبحان به به انسان ها می دانیم و می کوشیم تا آن را با رعایت احترام و نکوداشت شخصیت آنان این عطیه الهی را محفوظ بداریم.

2- ما معتقدیم که همه انسان ها به لحاظ سرمایه جان که از خداوند به آنان رسیده است ارزشی برابر دارند و تفاوت های نژادی و قومی و مهندسی و جنسیتی از اعتبار انسانی آنان نمی کاهد.

3- ما کار و کوشش برای دست یابی به اهداف حیات طیب را جوهر انسانی میدانیم و می کوشیم تا با توسعه فرهنگ کار آن را به عنوان یک ارزش انسانی ارتقاء بخشیم و کار و بهره وری را منشاء برکات فراوانی برای خود و خانواده و جامعه خویش تلقی کنیم.

4- ما تخلق به اخلاق الهی را مشی خود در زندگی فردی و خانوادگی و جامعه قرار می دهیم و برآنیم تا با تقویت بنیادهای اخلاقی روحیه ایثار و فداکاری و وفاداری و دوست داشتن و پاک زیستن را در وجود خود محقق سازیم و خود را برای خدمت به انسان ها بیش از پیش مسئول بدانیم و پاسخگو بدانیم.

5- ما همه ذینفعان شرکت را شرکا و سرمایه های مادی و معنوی خود میدانیم و حقوق آنان را به رسمیت می شناسیم و مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار می دهیم و از پیشنهادات و انتقادات سازنده همه ذینفعان استقبال می کنیم.

6- ما همواره نو اندیشی، یادگیری و مهارت افزائی مستمر و تعالی سازمانی را ارج می نهیم و شایسته محوری را مورد توجه قرار می دهیم و با اجرای نظام مشارکت و خرد جمعی از نقطه نظرات کارکنان شرکت در راستای ارتقاء کمی و کیفی فعالیت ها بهره می جوئیم.

7- ما به اعتبار وصیت امیر مومنان (ع) (اوصیکم بتقو الله و نظم امر کم) رعایت مقررات و ضوابط و انضباط کاری و رفتاری و احترام به قوانین و دستورالعمل های اداری - ایمنی - بهداشت - محیط زیست و غیره را همواره مورد توجه و عمل به آن ها قرا می دهیم.

8- ما همواره می کوشیم تا کار درست را درست انجام دهیم و وجدان کاری سرلوحه کار و پیشه خود سازیم.

 

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سیمان پیوند گلستان می باشد.